HaCKeD Dark Warrior - NinjaCR3 SunaR..!! Hacked TÜRKİYE CANIM FEDA
HaCKeD By KaRaNLiK oRDu SunaR..!! Siyah-h vurkacteam Zone Mirror Hack Mirror !!

HaCKeD By KaRaNLiK oRDu SunaR

[By_uMuT Says: ~ Kimsenin KaLbini Kircak Waktimiz Yok MiLLet..!! ]

[Dark Warrior Says: HoşGeldin AzraiL ]

[WuRKaC-TeaM - KaRaNLiK oRDu SunaR]

[ http://norslar.org/net/com - http://karargah.org/ - http://www.z0n3.org/ - http://shellerim.org/ - ]DoSTLaRim:> - By_uMuT - By_HewaL - By RuTHLeSs - By_AgeNT - By SoRo - By CaLVINaToR - MyRiDo - SiRNaKLiBeLa - By Karahan KartaLi - By IIKuSuRSuZII - CoMoDo - TheFlay - POLATBEY - By NinjaCR3 - By 4LC4TR4Z - SunaR..!!


Turkey Flag Orb
hack forum forum hack warez forum k2 shell recovery shell sadrazam shell wso shell danger shell webroot shell hacklink satışı hacklink Forum Hack wso shell recovery shell k2 shell Hack Forum Hack Sitesi mirror zone instagram takipci kasma

Mac yayinlari

Canlı mac izle

justintv izle

maç izle maç yayınları canlı maç izle justintv izle maç izle mac izle canlı maç izle canlı mac izle beinsports izle mac yayınları maç yayınları justintv izle lig tv izle uefa izle canlı izle bein sports 1 izle instagram takipci hilesi instagram hilesi instagram unfollow instagram hileleri instagram beğeni instagram yorum hilesi takipci kasma instagram instagram takipci satın al instagram instagram takipci Germany News News Politics News World News Sports news instagram takipci hilesi instagram hilesi instagram unfollow instagram hileleri instagram beğeni instagram yorum hilesi takipci kasma instagram instagram takipci satın al instagram instagramciyiz instagram takipci instagramcilar instagram 2018 arçelik yetkili servisi beko yetkili servisi en yakin servis arcelik teknik servis arcelik servisleri istanbul arcelik servisi arçelik beko servis istanbul arçelik beko servisi beko yetkili servisi yetkili servis beyaz eşya servisi beyaz eşya hizmeti
Kazançlı Yatırımlar http://kazancliyatirimlar.net Kazançlı Yatırımlar - Ek Kazanç Sağlama - internetten ek kazanç - ek gelir kapısı - yatırım networkleri - sağlam kazanç sistemleri - Networker ByNika Fri, 05 Jan 2018 13:50:33 +0000 tr-TR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.5 Fırsat Coin Yatırım – First Coin http://kazancliyatirimlar.net/2018/01/05/firsat-coin-yatirim-first-coin/ http://kazancliyatirimlar.net/2018/01/05/firsat-coin-yatirim-first-coin/#respond Fri, 05 Jan 2018 12:27:24 +0000 http://kazancliyatirimlar.net/?p=1476 Dijital çağa ayak uydurmayanlar malesef geleceği inşa edemeyecek… önümüzde bir bitcoin,litecoin,ethereum ve özellikle son 2 ayda yaklaşık 20ye katlayan Ripple coin varken… Firstcoin i (frst) kaçırmamanızı tavsiye ederim. şuanki fiyatı yaklaşık 15$ … Mart Ayında Değerinin 0,70 Cent Oldugunu Düşünürsek, Totalda 16-17 Kat Değer Kazandığını Görüyoruz. 2019 Yılı İçin Hedefinin 100 Dolar Olduğunu Düşünürsek Hiçde Küçümsenmeyecek Bir Kazanç Söz Konusu Olduğunu Görüyoruz. Fırsatları Değerlendirdiğiniz Zaman Fırsat Olur…

 

FirstCoin Kayıt Olup, Yatırım Yapmak için Lütfen Bize Ulaşınız…

0543 486 15 52

]]>
http://kazancliyatirimlar.net/2018/01/05/firsat-coin-yatirim-first-coin/feed/ 0
Marpar E-Ticaret Marketing http://kazancliyatirimlar.net/2017/12/26/marpar-e-ticaret-marketing/ http://kazancliyatirimlar.net/2017/12/26/marpar-e-ticaret-marketing/#respond Tue, 26 Dec 2017 21:13:03 +0000 http://kazancliyatirimlar.net/?p=1467 Yeni Nesil E-Ticaret Marketing Sistemi ile Hazır Ürünlü E-Ticaret Sitenizi Kuruyoruz.

TÜRKİYEDE BİR İLK!!! HEM E-TİCARET HEM NETWORK İKİSİ BİR ARADA SADECE MARPAR’DA…

Marpar E-Ticaret Marketing ile Türkiye’nin En Büyük Online Mağazalar Zincirini Kuruyoruz.

Ürünler MARPAR’dan, Satıp Para Kazanmak SİZDEN…

Senin Markan, Senin Logon Altında Sizlere Sunmuş Olduğumuz E-Ticaret Sitesi Üzerinden MARPAR Tarafından Tedarik Edilmiş Yüzlerce Ürünü Günümüzün En İyi Satış Tekniği E-Ticaret ile Türkiyenin Her Yerine Pazarlama İmkanı Sunuyoruz.

Ürünler, Paketleme, Kargo vs… Herşey MARPAR’dan…

Dilerseniz Eşsiz Binary Sistemimizde Kendi Bayi Ağınızı Kurabilir Onlarında Sattığı Ürünlerden Kazanç Elde Edebilirsiniz.

]]>
http://kazancliyatirimlar.net/2017/12/26/marpar-e-ticaret-marketing/feed/ 0
Network Marketing Nedir? İşleyişi Nasıldır? http://kazancliyatirimlar.net/2017/09/22/merhaba-dunya/ http://kazancliyatirimlar.net/2017/09/22/merhaba-dunya/#respond Fri, 22 Sep 2017 09:58:01 +0000 http://kazancliyatirimlar.net/?p=1 Network Marketing ile yeni tanışanlar için, bu iş modelini daha iyi ve kolay tanımaları adına, önceki yazıları da kapsayan bütünleyici bir yazı yazmanın faydalı olacağını düşündüm.

Öncelikle Network Marketing işinde olmamasına rağmen bu sektörü yakından inceleyen ve kitap yazan ünlü finans uzmanı Robert Kiyosaki’nin bu videosunu izleyerek Network Marketing’in zenginlik ve özgürlük açısından önemini görmenizi tavsiye ederim.

Daha sonra Network Marketing Nedir başlıklı yazımı okuyarak, Network Marketing işinin temel mantığını anlamalısınız. Burada bağlantılarını verdiğim video ve yazıları okuduğunuzu/izlediğinizi varsayarak yazmaya devam edeceğim, söylediğim adımlarla ilerlemeniz faydanıza olacaktır.

Öncelikle şunu anlamamız çok önemlidir; Network Marketing bir iştir. Para yatır para kazan, kolay yoldan zengin olmak gibi kavramların hiç biri etik bir Network Marketing şirketinde geçerli değildir. Network Marketing bir iştir, emek gerektirir, istikrarlı bir çalışma gerektirir. Zengin ve özgür olmanın bir yoludur, kendini ispatlamıştır. Fakat bunu garanti etmez, gerekli imkânı sunar. Gereğini yapan, başarısı ölçüsünde kazanç sağlar.

İşleyiş Mantığı..
network marketing nedirYeni tanışanların anlamakta zorlandığı önemli noktalardan biri de, bu işe girince ne yapacakları, işlerin nasıl yürüyeceğidir. Şimdi, yasal ve etik bir Network Marketing şirketiyle çalışmaya başladığınızı -yani bir Network Marketing şirketinin distribütörü olduğunuzu- varsayalım; siz artık, şirketin size sunmuş olduğu ürün portföyünün temsilcisi olmuş olursunuz. Diğer bir deyişle hem müşterisi hem de distribütörü olmuş olursunuz. Burada sistem size diyor ki; dolaylı veya direk vesile olduğun ürün satışlarından kurgulamış olduğum kazanç planına göre primini öderim. Yani işin bireysel ve takımsal olmak üzere iki yönü vardır. Bireysel olarak baktığımızda istersen şirketin sunduğu ürünlerin satışını yaparak, satıştan para kazanırsın. Takımsal olarak baktığımızda ise, senin referansınla şirkete dahil olan her distribütörün de ürün kullanımından/satışından şirketin kazanç planına göre para kazanırsın.

Burada dikkat etmemiz gereken iki nokta var; Birincisi, Network Marketing işinde ürün satışı -genelde- opsiyonel bir seçenektir. Yani kişiler sadece ürün kullanıcısı olup, takım kurabilir. Fakat Network Marketingin doğasında kapı kapı dolaşma tarzı bir satış değil, doğal satış diye tanımlayabileceğimiz, tavsiyeden ve deneyimlenmiş faydadan doğan bir satış vardır. Satış stratejileri şirkete göre farklılıklar gösterse de genel kabul görmüş işleyiş böyledir.

Anlamamız gereken ikinci nokta da, Network Marketing işinde sadece sizin referansınızla dahil olan distribütörler değil, onların referanslarından, referanslarının referanslarından.. şeklinde uzayıp giden bir -distribütör- soyağacı oluşur. Bu oluşan soyağacından hangi derinliğe kadar, ne kadar kazanç sağlanacağı şirketlerin kazanç planlarına göre farklılık gösterir.

Network Marketing işinde takım çok önemli bir unsurdur. Zengin ve özgür olmanın yolu iyi bir takımın parçası olmaktan geçer. Bu konu da yazmış olduğum Önemli Olan Takımdır başlıklı yazıyı okumanızı tavsiye ederim.

Network Marketing hiç şüphesiz zengin ve özgür olmanın en iyi yollarından biridir. Bu son yıllarda bir teori olmaktan öte artık ispatlanmış bir gerçekliktir. Peki, Network Marketing iş modelini bu kadar özel ve güçlü yapan şey nedir? Bu konuya da Neden Network Marketing ile Kopyalamanın Gücü ve Zaman Kaldıracı yazılarında değindim.

Network Marketing, “bir şirketin, kişilere, direk veya dolaylı vesile olduğu satışlardan önceden belirlenmiş kazanç planıyla kazancını paylaşmasıdır” diye özetlenebilir. Peki, olay bu kadar net ve etikken, bu iş neden bu kadar tartışılıyor. Buna Network Marketing’i Kirletenler ve Network Marketing Neden Yanlış Anlaşılıyor başlıklı yazılarda değindik. Ayrıca Network Marketing ile çok karıştırılan titan sistemlerle siz de karşılaşmış olabilirsiniz. Bu sistemler de kendilerini Network Marketing şirketi olarak tanıtırlar. Gerekli ayrımı sizin yapabilmeniz önemlidir. Bununla ilgili de Titan Sistemleri Tanımanın En Kolay Yolu başlıklı makaleyi okumanızı tavsiye ederim.

]]>
http://kazancliyatirimlar.net/2017/09/22/merhaba-dunya/feed/ 0
Hipper A.Ş. Kazanç Sistemi http://kazancliyatirimlar.net/2017/04/10/hipper-kazanc-sistemi/ http://kazancliyatirimlar.net/2017/04/10/hipper-kazanc-sistemi/#comments Mon, 10 Apr 2017 10:16:07 +0000 http://www.webaracim.com/?p=1300 Yaklaşık 8 ay süren yazılım geliştirme ve Ar-Ge çalışmalarından sonra HİPPER A.Ş. ünvanıyla 2017 şubat ayında 1.000.000 TL resmi sermayeyle kurulan şirketimiz, bu gün Smart Solution Ltd, GBC Digital Games Ltd. ve Anafis A.Ş. gibi 80 ülkede faaliyet gösteren 22 firmasıyla yıllık 5 milyar doların üzerinde cirolara ulaşan GBC Holding yatırım ortaklığı ile gücüne güç katarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Yatırım Planları: Tek tip yatırım planı bulunmaktadır. 1500 TL ile 1 paket sahibi olabilirsiniz.Ödeme İşlemcileri: GBC Digital Games Marketing ltd adına  GARANTİ BANKASI na havale, yada hippara ile

Minimum Yatırım Miktarı: 1500 TL 1 Paket (Kredi Kartı ile de Paket Aktif Edebilirsiniz.)

Minimum Çekim Miktarı: 15 günde 1 defa olmak üzere, her ayın 1 i veya 15 inde olacak şekilde min. 50 TL ödeme talebinde bulunabilirsiniz.

UYARI Ödeme isterken fatura kesebiliyorsanız %0 ; kesemezseniz %20 vergi kesintisi yapılmaktadır. Ayrıca kazandığınız hipparaları (1500 TL lik her bir paket) iç transfer yaparak satabilirsiniz. Bu durumda yapılacak kesinti %10 olur

Site hakkında bilgilendirme: HİPPER uzun yıllar bir arada çalışan, patentli projeler üreten, birçok kurumsal firmaya yazılım ve danışmanlık hizmeti sağlayan, bilişim sektöründe kendini fazlasıyla kanıtlamış profesyonel bir ekibin ortaya çıkartmış olduğu, teknolojik altyapısıyla milyonlarca üyenin aynı anda işlem yapabilmesine olanak sağlayan yeni nesil bir iş ortaklığı platformudur.

HİPPER A.Ş. olarak GBC Holding’le birlikte devam eden yatırımlarımızın dışında gayrimenkul, otomotiv ve her türlü kısa/orta vadede yüksek kar sağlayacak çeşitli sektörlerde alanında uzman danışman kadrolarımız ve istişare kurulumuzla birlikte uzun süren araştırmalar sonucunda elde ettiğimiz verilere dayanarak yatırımlar yapmaktayız.
Bütün bu yatırımlardan elde ettiğimiz karlılığı tüm detaylarıyla hesaplayarak ortaya çıkarttığımız kazanç miktarlarını günlük olarak iş ortaklarımıza yansıtıyoruz.

HIPPER temelde iki mantık üzerine inşa edilmiş bir vizyona sahiptir:
•   Günlük gelir elde eden binlerce kişilik iş ortaklığı platformu oluşturmak,
•   İş ortaklarıyla birlikte yüz binlerce müşteriye Hipparacard fırsatını ulaştırarak dünya genelinde ciddi bir ticari hacim oluşturmak.

HIPPER iş ortakları; küçük bir yatırımla kendilerine özel online iş yeri sahibi olurlar. Bu iş yerinde eleman çalıştırmadan, dükkan kiralamadan, çeşitli yasal yükümlülükler altına girmeden ve herhangi bir bayilik bedeli ödemeden gerçek ya da sanal ortamdaki binlerce müşteriden anlık kazanç elde ederler.

HEDEF 5 YILDA 1 MİLYON HİPPARACARD!

Tüm anlaşmalarını tamamladığımız ve iş ortaklarımızla birlikte 10.000 müşteriye ulaştığımızda mobil uygulama desteğiyle hayata geçireceğimiz Hipparacard projesini, 5 yılda 1 milyon kişiyle tanıştırmak istiyoruz. Kullanıcılar her alışverişte Hippara kazanmanın keyfini yaşarken iş ortaklarımız kurdukları ekipten dönen tüm ticaretten kazanç planı doğrultusunda ömür boyu gelir elde edecekler. Hipparacard projesi, herhangi bir banka kartıyla iş birliği içerisinde olmadan direk Mastercard anlaşması ve güvencesiyle gerçekleştirilecektir.

Referans Kodu veya linki yoktur. Lütfen yatırım ve kayıt yapmadan önce sponsorunuzdan destek alınız. Kayıt aşaması ancak üstünüzün desteğiyle tamamlanabilir.

Özetle;
Arkadaşlar Hipper çok büyük dijital para firması olan GBC Holding ile iş ortaklığı yapmış bulunmaktadır. Amacı Bir network ağı oluşturarak Hippara kart kullanımını hayata geçirmek ve Hipparayı dijital ortamda kullanılan para birimi haline getirmektir. Böylece banka ve kredi kartların elde ettiği kazancı kendi pazar payını yaparak kendisi kazanacaktır. Şirket yerel olması açık adresi ve telefon numarası olması, firma yetkililerinin kendini gizlemiyor olması bize güven verdi.

KAZANÇ PLANI

-Paket ömrü 1 yıldır. Birden fazla paket sahibi olabilirsiniz. Her paket için günlük 8-9 TL kazanç vardır. Aylık 240 – 270 TL gelir.
-Eşleşme Primi 100 TL
-Alt üye kazancı 60 TL
Daha farklı birçok kazanç bonusları!

Uyarı Notu : Ben kendi yatırımımı yapmış bulunmaktayım. Ödemeler 15 günde 1 defa olduğu için şu an ödeme kanıtı paylaşamamaktayım. Konuyu hyip siteler alanında başlattım. Büyük firma bu işe dahil olduğu için başladık. İlerde zamanla neler olacak hep beraber göreceğiz. Bu yüzden sizi aşacak veya olası kayıp yaşanması durumunda sizi üzecek rakamlarsa başlamamanızı tavsiye ederim. Herkes kendi hür iradesi ile bu işe katılmaya karar versin  :y

EK BİLGİLER Yatırım yaptıktan sonra referans bulmak gerekiyor mu? gibi sorular aklınıza getirmeyiniz. Genelde gelen yeni kayıtlar mevcut üyelerimizin altına yönlendirilecektir. Siz sadece günlük iş ortaklığı gelirinizi almayı unutmayınız

-Günlük giriş yaparak iş ortaklığı gelirini almayı unutmayınız.
-Ödeme talebinde bulunduğunuz zaman vergiye tabi belli bir yüzdelik kesilmektedir.
-İlk 14 gün kazançlarınız birikir fakat cüzdanıma 14 günden sonra kazançlar eklenir.

]]> http://kazancliyatirimlar.net/2017/04/10/hipper-kazanc-sistemi/feed/ 3 Fons AŞ | A Kazanç Plus | Yatırımda Yeni Çağın Başlangıcı http://kazancliyatirimlar.net/2017/04/09/fons-a-kazanc-plus-hakkinda/ http://kazancliyatirimlar.net/2017/04/09/fons-a-kazanc-plus-hakkinda/#comments Sun, 09 Apr 2017 18:53:08 +0000 http://www.webaracim.com/?p=1295

A Kazanç Plus Hakkında Detaylı Bilgi Almak Ve Sisteme Kayıt Olmak İçin Bize Ulaşabilirsiniz. (0543 486 15 52)
————————————————————————————-
A Kazanç Plus oldukça büyük projeleri olan bir iş fırsatı. Fons A.Ş şirketinin başlattığı bu projeler devrim niteliğinde olabilir. Özellikle şuanda bildiğimiz kadarıyla yapılacak olan inşaat projeleri şirketin sağlamlığını gözler önüne seriyor. A kazanç plus projelerini gerçekleştirmek adına 30.000 kişilik bir ekip kurup bu ekiple sayesinde hem adını duyurmak hemde işlerini kolaylaştırmak istiyor. Böylece 30.000 kişiye’de büyük bir iş imkanı sağlıyor.

A Kazanç Plus Projeleri – Fons Projeleri:

a kazanç plus
Pek Çok Sektörde Yatırımlar Değerlendiriliyor.
A kazanç plus işine girmek için 7 farklı paket seçeneğinden size uygun olanı ile başlıyorsunuz. Bu paketleri satın alarak yatırımınızın ortalama 2 katı kadar şirketten 1 yıl içerisinde geri alıyorsunuz.

 

Peki neden A kazanç plus’da işe girmek için paket almak zorundasınız ? 
a kazanç plus yasal mı
A kazanç plus oldukça büyük projelere sahip bir iş olduğunu belirtmiştik. Bu projeleri gerçekleştirmek isteyen Fons A.Ş şirketi, a kazanç plus yatırım paketlerinden elde edilen yatırımlarla bu yapılacak projelere finansman sağlıyor. Yapılan bu çalışmada elde edilen gelirler de paket satın alan kişilere, 1 yıl boyunca kazançları haftalık olarak veriliyor.
Siz pakete satın alarak şirkete yatırım yapmış oluyor, şirket yaptığı ve yapacağı projelerle sizin yatırımınızı katlayıp size vaad ettiği kazançları sağlıyor. Bu hususta yatırımlarınızın boşa gitmemesi ve güven ortamının oluşması için de 8000 TL, 16000 TL ve 32000 TL lik paketlere, Tapu teminatı veriyor. Yani yatırımınızı bu tapu ile güvene alarak ne kadar güvenilir bir şirket olduğunu gösteriyor. Ayrıca yine Fons A.Ş şirketinden zamanla ev alım satım işlerinizi de yürütebilirsiniz. Bunun içinde çalışmalar başlandı. Şirket henüz yeni bir şirket ve bu büyük projede sadece 30.000 kişi yer alacak.

1- A Kazanç Plus, Birden Çok Sektör İçin Projesi Bulunuyor.

A kazanç plus inşaat, savunma sanayi, yazılım, enerji ve turizm gibi pek çok sektörde büyük projeleri bulunuyor. İnşaat projeleri yavaş yavaş netlik kazandı, yakında enerji sektörü içinde büyük bir proje daha duyurulacak.

2- Kırıkkale’de Büyük Yurt Projesi:

a kazanç plus projeleri
Yapımına başlamak için projeler ve çizimleri hazır olan Kırıkkale şehrinde en az 120 üzeri kapasiteli yurt evleri projesine başlandı. Çalışmanın maliyetinin toplam 3 Milyon TL olacağı düşünülüyor ve Şirket buradan 6.7 milyon TL ciro yapmayı hedefliyor. Belirtelim bu sadece yapılacak olan yüzlerce projeden sadece biri.

Franchisse Sistemi İle 81 ilde 800 Bölgede Bayilik Fırsatı

FONS A.Ş.’nin ileriye dönük planlarından bahseden FONS A.Ş. CEO’su Tamer Budak, FONS Gayrimenkul olarak toplamda 30 bin kişiye iş imkanı sağlayacaklarını söyledi. Sisteme dahil olan üyelerin sistemdeki ev satışlarından para kazanacağını ifade eden Budak, “Bugün Türkiye’de etkili bir şekilde faaliyet gösteren bir emlak şirketi ayda 8000 ev satıyor. Biz FONS Gayrimenkul olarak 30 bin çalışanımız ile çok daha fazlasını satmaya talibiz” dedi.
A kazanç plus zamanla gayrimenkul bayilik sistemi kurarak Türkiye’de 800 bölgede hizmet verecek büyük bir projeyi hayata geçirme peşinde. Bunu yaparken de 30.000 üyesinden tabi ki yardım alacak. Yani biz şirkete yatırım yapıp sadece paketlerden para kazanmıyoruz. Eğer istersek Fons A.Ş şirketinin Franchisse modeli sayesinde oldukça yüksek gelirler elde edebiliyoruz. Tabi bunu yapıp yapmamak size kalmış. İsterseniz sadece paketinizin size sunduğu kazancı haftalık olarak da çekebilirsiniz.
Bu projelerin yanında henüz hazırlık aşamasında olan onlarca proje mevcut. Arkadaşlar bizler için bu iş bulunmaz bir fırsat diyebilirim. 30.000 kişi dolmadan sizde başlayın derim. Daha ilk aylarda 3500 kişi işe başladı bile. İş yayılmaya başladıktan sonra paketler dolmadan başlayın derim.
Canlı Canlı FONS A Plus Anlatımı

]]> http://kazancliyatirimlar.net/2017/04/09/fons-a-kazanc-plus-hakkinda/feed/ 3